Menyang kontèn

Kaca:Almanak Pawoekon, kanggé ing Dalem 5 Tahoen, Wiwit Tahoen Djawi Angka 1862 doemoegi 1866 utawi Tahoen Maséhi 1931 doemoegi 1935.pdf/5

Saka Wikisumber
Kaca iki wis divalidasi

-5-

DJÉ: 1862
Dinten, PekenanRedjebRoewahPasaSawalDoelkangidahBesar
NgahadPahing4Woegoe9Sinta15Goembreg20Galoengan26PahangPahang
SenenPon510162127
SelasaWage611172228
ReboKliwon712182329
KemisLegi813192430
DjoemoengahPahing91420251
SetoePon101521262
NgahadWage11Wajang16Landep22Warigalit27KoeninganKoeningan3Koeroeweloet
SenenKliwon121723284
SelasaLegi131824295
ReboPahing14192516
KemisPon15202627
DjoemoengahWage16212738
SetoeKliwon17222849
NgahadLegi18Koelawoe23Woekir29WarigagoengWarigagoeng5Langkir10Marakeh
SenenPahing192430611
SelasaPon20251712
ReboWage21262813
KemisKliwon22273914
DjoemoengahLegi282141015
SetoePahing242951116
NgahadPon25DoekoetDoekoet1Koerantil6Djoeloengwangi12Mandasija17Tambir
SenenWage26271318
SelasaKliwon27381419
ReboLegi28491520
KemisPahing295101621
DjoemoengahPon6111722
SetoeWage17121823
NgahadKliwonBala2Watoegoenoeng8Toloe13Soengsang19Djoeloengpoedjoed24Madangkoengan
SenenLegi39142025
SelasaPahing410152126
ReboPon511162227
KemisWage1612172328
DjoemoengahKliwon2713182429
SetoeLegi3814192530